Czarne BMW 6 GT na akumulator - Wolny Start, Pilot, ekoskóra, EVA, LED, MP3
Symbol: PA.JJ2164.CZ
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 904.99
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
🚚 Przedłużamy akcję - darmowa wysyłka na wszystkie pojazdy dla dzieci
Symbol: PA.JJ2164.CZ
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 904.99
Elektryczne autko BMW 6 GT działa napędzany solidnymi podzespołami. Mowa tu o 2 silnikach, każdy z mocą 12V, a także o pojemnych 2 akumulatorach 6V/4,5Ah. Żywotność akumulatora będzie dłuższa, dzięki regularnemu ładowaniu do pełna i trzymaniu w pokojowej temperaturze po sezonie.
BMW na akumulator wyposażono w interaktywne atrakcje, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze lepsza. Na kokpicie umieszczono panel audio z najpopularniejszymi wejściami, czyli MP3, USB, SD, AUX i połączeniem Bluetooth. Jest też wybór fabrycznie wgranych melodii oraz przyciski na kierownicy, odtwarzające odgłosy autka.
Autko posiada też realistyczne, LED-owe światła z przodu i tyłu. Wyglądają efektownie i dzięki nim dziecko poczuje się, jak w prawdziwym samochodzie.
Samochodzik dla dzieci na licencji BMW posiada wytrzymałe pasy bezpieczeństwa oraz blokadę drzwi przed przypadkowym otwarciem. Piankowe koła wykonane w technologii EVA dają płynną i komfortową jazdę. Autko wyposażono również w funkcję Wolny Start, która gwarantuje łagodne wprawianie pojazdu w ruch.
Prawo jazdy jest wielkości oryginalnego ok 85,6 mm x 54 mm z miejscem na wklejenie zdjęcia i podanie danych dziecka wraz z posiadanymi uprawnieniami. Aby nie była to chwilowa zabawka, która zaraz się zniszczy lub zginie w zestawie dodajemy identyfikator do którego montujemy prawo jazdy, a następnie identyfikator przypinamy do smyczki, którą również jest w zestawie. Taki komplet dziecko może nosić na szyi. Smycz jest wysokiej jakości z dwustronnym nadrukiem - nie jak w przypadku tańszych gdzie druga strona jest w całości biała co wygląda nieestetycznie i ulega szybkiemu zabrudzeniu.










Czas ładowania motorka wynosi 8 do 10 godzin. Prawidłowo użytkowany akumulator nie powinien być przetrzymywany po rozładowaniu, dłużej niż dobę, ponieważ może znacznie się skrócić jego żywotność. Przed pierwszym uruchomieniem, należy zapoznać się z instrukcją.
Hurtownia RAMIZ
ul. Ciepłownicza 54
31-574 Kraków
Poland
515834955
hurt@ramiz.pl