PROMOCJA PRZEDŁUŻONA

Wakacyjna dostawa za 0 zł na wszystkie pojazdy dla dzieci

Kod: WAKACJE

[RC0357 NI] Zdalnie sterowana łódź RC okręt podwodny

Symbol: RC0357 NI

Zdalnie sterowany okręt podwodny RC do wody, łódź podwodna na pilota do wanny i basenu, zabawka wodna z funkcją zanurzania i światłami LED, mały okręt wojskowy RC dla dzieci, łódź podwodna zdalnie sterowana do zabawy w wodzie.

Dostępność: Duża dostępność

Cena: 102.00

Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Pojazdy - Kolor: Użyj klawiszy strzałek do nawigacji. Spacji, aby wybrać.
szt.

Dostępność i dostawa

Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
19.9
  • Odbiór osobisty: płatność przy odbiorze (Łódź, Brukowa 10) 0
  • Odbiór osobisty: płatność przelewem (Łódź, Brukowa 10) 0
  • Kurier standard 19.9
  • Kurier standard pobranie 29.9

Zdalnie sterowany okręt podwodny RC do wody z pilotem i światłami LED

Zabawka okręt podwodny to świetna propozycja dla dzieci, które fascynują się pojazdami morskimi i wojskowymi. Model został zaprojektowany do zabawy w wodzie i pozwala na realistyczne manewry zarówno na powierzchni, jak i pod wodą, co sprawia, że każda kąpiel w wannie, basenie czy zabawa w spokojnym akwenie staje się prawdziwą morską misją.

Okręt sterowany jest za pomocą pilota RC na częstotliwości 49 MHz. Zabawka potrafi płynąć do przodu i do tyłu, skręcać w prawo i w lewo oraz zanurzać się pod wodę. Dodatkową atrakcją są świecące przednie diody LED, które zwiększają realizm i uatrakcyjniają zabawę, szczególnie w słabiej oświetlonych warunkach.

Model uruchamia się automatycznie po włożeniu do wody. Pilot pełni również funkcję ładowarki – wbudowany kabel można podłączyć bezpośrednio do gniazda w okręcie, co pozwala na wygodne ładowanie bez potrzeby używania dodatkowych urządzeń.

Specyfikacja

  • Rodzaj: zdalnie sterowany okręt podwodny RC do wody

  • Sterowanie: pilot RC, częstotliwość 49 MHz

  • Funkcje: jazda przód/tył, skręt prawo/lewo, zanurzanie się, pływanie na powierzchni

  • Efekty: przednie światła LED

  • Aktywacja: okręt działa po kontakcie z wodą

  • Ładowanie: przez kabel wbudowany w pilot lub kabel USB

  • Wymiary okrętu: ok. 12 x 4,5 x 3 cm

  • Wymiary pilota: ok. 11,5 x 6 x 1,5 cm

  • Zasilanie pilota: 4 x AA (brak w zestawie)

  • Zestaw zawiera: okręt podwodny, pilot RC z anteną, kabel USB do ładowania

Parametry:

Dane producenta

Hurtownia Zabawek Jokomisiada
Rożnowa 77
32-020 Wieliczka
Poland

12 251 41 84
sklep@jokomisiada.pl

Osoba odpowiedzialna

Artur Ziajko
Rożnowa 77
32-020 Wieliczka
Poland

12 251 41 84
sklep@jokomisiada.pl

Zadaj pytanie

Masz pytania lub wątpliwości przed zakupem? Jesteśmy do Twojej dyspozycji na chacie z konsultantem — skorzystaj z dymka w prawym dolnym rogu strony, a chętnie pomożemy przed finalizacją zamówienia.