Wodne zabawki i akcesoria

Upalne lato puka do naszych drzwi. Jeżeli wybraliśmy już któryś z polecanych basenów ogrodowych, pora pójść o krok dalej i zaopatrzyć rodzinę w wodne akcesoria. Mogą to być zabawki, które zagwarantują fantastycznie spędzony czas na świeżym powietrzu, mogą to być także akcesoria zapewniające bezpieczeństwo lub ułatwiające naukę pływania. Jeżeli zastanawiasz się, co wybrać spośród gąszczu dostępnych na rynku gadżetów, spieszymy z pomocą!

Stoliki i tory wodne

Tego typu zabawki dostarczają mnóstwa frajdy, ponieważ z jednej strony bawią, z drugiej chłodzą, a z trzeciej – rozwijają. Są kolorowe i pomysłowo skonstruowane, a dzieciakom trudno się od nich oderwać. Wybrane modele można wypełnić nie tylko wodą, ale także piaskiem, więc z powodzeniem mogą służyć zarówno jako wodny stolik, jak i mini-piaskownica.

Poniżej prezentujemy najchętniej wybierane przez naszych małych klientów modele. Po kliknięciu na nazwę produktu w nowym oknie otworzy się jego obszerny opis:


zabawki wodne dla dzieci


wodne zabawki
Stół Wodny - Ryba i Krab
Fontanna Spiralna Różowa

wodne tory
Stół Wodny Piaskownica Laguna Niebieska
Mały Odkrywca Góra Z Wodospadem

wodne fontanny i piaskownice
Wodna Piaskownica Stół Z Akcesoriami
Fontanna Spiralna

Zabawki wodne

Zabawki wodne pozwalają na urozmaicenie czasu spędzanego poza domem. Niektóre z nich przydadzą się w basenie albo przy stoliku wodnym, inne - w czasie zabaw na powietrzu. Warto się w nie zaopatrzyć, jeśli chcemy zapewnić dzieciom mnóstwo dobrej zabawy.

zabawki do wody
Tor Wodny Waterplay Zestaw Łódek Straż
Przeciąganie Liny z Chlapiącą Wodą

wodne zabawki
Pistolet Wodny Na Wodę Magazynek Duży Zasięg
Zabawka do Wody Broń Wodna Strzykawka Kaczka

Akcesoria do pływania - rękawki i deski

Bezpieczeństwo dziecka to priorytet. W przydomowym basenie warto więc zaopatrzyć malucha w dmuchane rękawki, które z jednej strony zapewnią mu spokojną zabawę, a z drugiej - ułatwią naukę pływania. Dla starszaków polecamy kolorowe deski, które również stanowią fantastyczne wsparcie podczas pierwszych prób pływackich.

rękawki do pływania
RĘKAWKI DO NAUKI PŁYWANIA DISNEY BARBIE
DMUCHANE RĘKAWKI DO NAUKI PŁYWANIA MIKI / MINNIE


rękawki do pływania
RĘKAWKI DO NAUKI PŁYWANIA DISNEY PRINCESS
RĘKAWKI DO NAUKI PŁYWANIA MINNIE
deski do pływania dla dzieci
DESKA DO PŁYWANIA MINNIE
DESKA DO PŁYWANIA CARS
DESKA DO PŁYWANIA FROZEN

deski do pływania
DESKA DO PŁYWANIA STAR WARS
DESKA DO PŁYWANIA SPIDER-MAN
DESKA DO PŁYWANIA CAPTAIN AMERICA


Szukasz akcesoriów do pływania, zabawek basenowych, wodnych torów i innych ciekawych gadżetów do wodnych zabaw? Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu EkstraZbawki.pl.

WODNE AKCESORIA I ZABAWKI