Auta dla dzieci - luty 2020
Jakie auta na akumulator cieszyły się największą popularnością na początku 2020 roku? Przedstawiamy ranking 10 modeli najchętniej wybieranych przez klientów sklepu EkstraZabawki.pl.

UWAGA! Teraz przy zakupie samochodu otrzymujesz unikalny zestaw GRATISÓW:
- e-book "14 pomysłów na zabawy z autem"
- prawo jazdy dla dziecka
- 2x tablica rejestracyjna 3D
- smycz
- pokrowiec na prawo jazdy

1. Monster Jeep 4x4

Sugerowany wiek: 4-7 lat

Niekwestionowany lider, ulubieniec dzieciaków i rodziców, najchętniej wybierany model w roku 2019! Zachwyca wiernym odwzorowaniem oryginału, solidnością wykonania i niezawodnością. Do kupienia trzy wersje kolorystyczne: czarna, biała i czerwona.

monster jeep

2. Jeep Raptor Drifter

Sugerowany wiek: 3-6 lat

Na miejscu 2. po raz pierwszy znalazł się kultowy Raptor Drifter na licencji Jeepa. Solidny wóz terenowy wybierany przez rodziców nieco starszych dzieci, które lubią szybką jazdę na trudnych nawierzchniach.

jeep raptor drifter


3. Mercedes G63 6x6

Sugerowany wiek: 1-101 lat

Na pozycji trzeciej wciąż pozostaje licencjonowany wóz marki Mercedes, którego pierwsza partia wyprzedała się w ciągu kilku tygodni. Zapewnia niezapomniane wrażenia i przyciąga uwagę wszystkich.


auto na akumulator dla dzieci i dorosłych


4. Ford Mustang

Sugerowany wiek: 0-5 lat

Rasowy Ford Mustang dla najmłodszych mistrzów kierownicy. Bezpieczny, nieduży i solidny, chętnie wybierany przez rodziców maluchów. Dostępny w kolorach: różowym, niebieskim, białym i czerwonym oraz ze wzorem wozu policyjnego.


ford mustang dla dzieci

5. Buggy SuperStar 4x4

Sugerowany wiek: 4-7 lat

Jeden z hitów 2019 roku - szybki, solidnie skonstruowany, fantastycznie sprawdzający się na różnych nawierzchniach dwuosobowy Buggy SuperStar. Dostępny w kolorach: białym, czarnym, niebieskim i czerwonym.

wóz terenowy dla dziecka


6. Jeep Wrangler

Sugerowany wiek: 2-6 lat

Licencjonowany Jeep Wrangler z regulowanym napędem 4x4 albo 2x2. Limitowana ewdycja dla fanów mocnych wozów terenowych o doskonałych parametrach i osiągach.

jeep wrangler


7. Jeep Full Time

Sugerowany wiek: 3-6 lat

Na pozycji 7. znalazła się najmocniejsza i najszybsza wersja Jeepa z napędem na 4 koła, posiadająca system wolnego startu i funkcję bujania oraz fantastyczne wyposażenie dodatkowe i imponujący wygląd zewnętrzny. Dostępna w kolorach: czarnym, białym, czerwonym i różowym.
 
jeep full time

8. VW Touareg

Sugerowany wiek: 3-6 lat

Na miejscu 8. pojawia się prawdziwa petarda - licencjonowany wóz marki Volkswagen, który robi kolosalne wrażenie zarówno swoim wyglądem, jak i możliwościami. Dostępny w sześciu różnych wariantach kolorystycznych.
vw touareg

9. Jeep AllRoad 4x4

Sugerowany wiek: 6-12 lat

Na miejscu 9. w lutowym rankingu wylądował rasowy Jeep - idealny wóz na sezon jesienno-zimowy oraz na wiosenne podboje w terenie. Drugiego tak dużego pojazdu nie znajdziesz! Mieści dwie osoby i stworzony został z myślą o starszych dzieciach. W sprzedaży dostępny w kolorze białym, czarnym lub czerwonym.

jeep dla starszych dzieci

10. Start Run

Sugerowany wiek: 2-5 lat

Na 10. pozycji w rankingu pojawia się nowość - wygodny, dizajnerski, bogato wyposażony Start Run, idealny na pierwszy wóz dla Twojego dziecka. Dostępny w całej gamie kolorów: zielonym, białym, czarnym, czerwonym, różowym, pomarańczowym i niebieskim.
 
start run

Pierwsze auto dla dziecka - szukasz pomocy?

Myślisz o zakupie auta na akumulator dla dziecka i nadal nie wiesz, na który model się zdecydować? Napisz do nas! Gwarantujemy indywidualne podejście oraz fachowe doradztwo - całkowicie za darmo! Możesz do nas napisać (przez Messenger, Facebook, mail) lub zadzwonić, a my z przyjemnością doradzimy i podzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem, bo naprawdę się na tym znamy.


Warto przeczytać:

auta na akumulator katalog