Wygląda przerażająco, ale wśród dzieci robi furorę - kim jest granatowy, włochaty potwór Huggy Wuggy? Maskotka za granicą była jednym z chętniej wybieranych prezentów bożonarodzeniowych dla najmłodszych, a teraz dotarła również do Polski. Skąd wzięła się popularność zabawki?

Huggy Wuggy - co to za postać?

Ten granatowy, włochaty potworek to jeden z bohaterów gry Poppy Playtime. Dostępna na platformie Steam gra z gatunku survival horror miała swoją premierę w październiku 2021 i bardzo szybko zyskała ogromną popularność. Gracz wciela się w niej w byłego pracownika fabryki zabawek – tytułowej Playtime Co. Postać ta po dziesięciu latach odwiedza budynek zakładu produkcyjnego w celu odkrycia tajemnicy zniknięcia swoich byłych współpracowników.

W świecie Poppy Playtime Huggy Wuggy był główną maskotką fabryki zabawek. Ulubieniec wśród dzieci, miał długie ramiona i mięciutkie, pluszowe futerko - był więc stworzony do przytulania. Obecnie jest jednak głównym przeciwnikiem bohatera gry, stojącym na przeszkodzie rozwiązania zagadki zniknięcia pracowników fabryki. Co takiego stało się, że zamienił się w krwiożerczego potwora? Gracze mają na ten temat wiele teorii, ale jedno jest pewne – pluszak z jakiegoś powodu zyskał ludzką świadomość.

Huggy Wuggy – zabawka pluszowa dla fanów gry

Gry komputerowe, podobnie jak kreskówki i animacje, są ważną częścią życia dzieci, które przywiązują się do ich bohaterów. Popularność maskotek inspirowanych postaciami znanymi z ekranów telewizora i komputera nie powinna więc dziwić. Huggy Wuggy również otrzymał swoją pluszową wersję. Zabawka o wysokości 40 centymetrów świetnie odzwierciedla potwora z Poppy Playtime. Jest tu jego znamienny, przerażający uśmiech, jest mnóstwo ostrych ząbków, są długie ramiona i nogi – Huggy Wuggy wygląda dokładnie tak jak w grze. Niebieskie futerko wykonane jest z miękkiego materiału, natomiast na dłoniach maskotki znajdują się rzepy, za pomocą których można je złączyć.

Jeśli Twoja pociecha również z zapałem gra w Poppy Playtime, na pewno ucieszy się z tego pluszowego potworka. Maskotkę znajdziesz w naszym sklepie na: https://www.ekstrazabawki.pl/huggy-wuggy-maskotka-pluszowa-40cm-niebieskaPrzegląd naszych zabawek
z serii Huggy Wuggy


W naszym Ekstra Magazynie znajdują się również inne zabawki z kultowej gry Poppy Playtime. Tego zabawnego stworka, możesz już mieć również nie tylko w formie maskotki. W naszym sklepie, dostępne są zarówno bardziej interaktywne formy tej zabawki jak i gadżety z motywem Huggy Wuggy.

Maskotka różówa Kissy Missy

Dużym zainteresowaniem wśród dzieci, cieszy się również bohaterka tej gry – Kissy Missy. Ukochana Huggy Wuggy i jego towarzyszka podczas gry. Prawdziwy fan gry Poppy Playtime z pewnością chciałby mieć te 2 maskotki w swojej kolekcji.Huggy Wuggy maskotka


Jeśli Twoja pociecha uwielbia Kissy Missy lub chciałaby mieć kolekcję wszystkich najważniejszych bohaterów z gry Poppy Playtime to ten różowy stworek, znajduję się w asortymencie naszego sklepu:  Maskotka Pluszowa Poppy PlayTime Kissy Missy 40cm


Huggy Wuggy tańczący kaktus

To świetna zabawka, która posiada wiele umiejętność. Miedzy innymi samodzielnie śpiewa, tańczy w rytm granej przez nią muzyki i powtarza wypowiedziane przez Ciebie słowa. Pozwala ona na fantastyczne spędzanie czasu zarówno samemu jak i w towarzystwie. Zabawka zawiera ponad 20 znanych utworów. Piosenki są hitami z TikToka, a dźwięk tych utworów jest wysokiej jakości. Ten słodki potwór choć wygląda nieco przerażająco, w takiej formie dostarczy wiele radości i śmiechu.

Huggy Wuggy tańczący kaktusJeśli twoje dziecko uwielbia bohaterów Poppy Playtime i chciałoby mieć tak cudownego interaktywnego towarzysza to on również dostępny jest w naszej ofercie: POPPY PLAYTIME HUGGY WUGGY TAŃCZĄCY KAKTUS 


Huggy Wuggy Pluszowy Brelok 

Skoro dzieci, tak bardzo lubią bohatera gry Poppy Playtime, to czemu by nie zapewnić swoim pociechom jego miniaturowej wersji w formie breloka. Przypnij tego stworka do kluczy lub plecaka i ciesz się jego towarzystwem w każdym miejscu poza domem. Mniejsza wersja tego potworka zapewnia równie duże szczęście jak jego większa wesji w postaci maskotki. Huggy Wuggy brelok to wspaniały dodatek dla prawdziwego fana gry Poppy Playtime. Zabawka dostępna jest w aż  4 wersjach kolorystycznych, więc sam zadecyduj któr wersja najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Huggy Wuggy brelok

Ten fantastyczny gadżet dostępny jest w naszym sklepie: Huggy Wuggy Pluszowy Brelok Poppy PlayTime 20cm 


Pop it Huggy Wuggy

Ostatnie dwa hity sezonu połączone w jedną zabawkę: pop it i bohater kultowej gry. Czy może być coś lepszego? Zabawka ta dostarczy nie tylko radości przez to, że jest w formie obecnie uwielbianego przez pociechy niebieskiego stworka, ale również odpręży i zrelaksuję dzieci przez to, że posiada elementy sensoryczne. Huggy Wuggy pop it przystępnej i lubianej formie pozwoli twojemu dziecku odreagować stres i wyciszyć emocję.Huggy Wuggy pop it


Ten produkt również znajduję się w naszym sklepie: POP IT HUGGY WUGGY PUSH BUBBLE ZABAWKA SENSORYCZNA 


Gniotek Squishi Huggy Wuggy i Kissy Missy

Kolejnym antystresowym produktem z serii bohaterów gry Poppy Playtime jest świecący gniotek. Gdy uderzysz tym małym stworkiem o coś twardego zacznie świecić. A po naciśnięciu jego brzuszka z paszczy zacznie powoli rosnąc balon z gumy do żucia. Ta zabawka zarówno pozwoli odreagować emocję twojemu dziecku jak i po prostu zapewni mu radość z posiadania zabawki z serii jego ulubionej gry. Zabawka gniotek Huggy Wuggy dostępna jest zarówno w wersji niebieskiej – Huggy Wuggy , jak i różowej -  Kissy Missy, by móc zdecydować, którego z bohaterów tej gry przygodowej bardziej lubisz.

Huggy Wuggy gniotek
 

 

Ten idealny produkt dla Twojej Pociechy dostaniesz w naszym sklepie: Gniotek Squishi Huggy Wuggy Bubble Gum Led 2 szt Gra Poppy Playtime obecnie stała się hitem znana i uwielbiana przez dzieci z całego świata. Choć na pierwszy rzut oka są to przerażające stwory, to jak się okazuję w formie zabawki mogą dać dziecku wiele radości. Zarówno klasyczne maskotki, gadżety jak i zabawki sensoryczne dostarczają wiele rozrywki i rozwijają kreatywność dzieci, pozwalając im jeszcze bardziej poznać tajemniczy świat z tej fantastycznej gry.